poniedziałek, 13 października 2014

Wianek, jesienny stroik na drzwi

jesienny wianek na drzwi, stroik


jesienny wianek na drzwi, stroikWitajcie po dłuższej przerwie. Dawno mnie nie było w kreatywnej blogosferze. Życie ciągle gna do przodu. Nie zatrzymuje się i nie czeka na spóźnialskich. I jakoś tak zwyczajnie rozmijałam się z blogowym światem. Nie porzuciłam tworzenia. Wręcz przeciwnie. Ciągle coś robię, bo inaczej nie potrafię. Odpoczywam, kiedy mam zajęte ręce. Twórczo sporo się u mnie dzieje. Jedną z najnowszych prac jest właśnie ten stroiczek, który obecnie zdobi drzwi wejściowe do mojego domu. Oczywiście koncepcja była zupełnie inna. To już u mnie staje się normą. Najpierw w mojej głowie rodzi się pomysł, który ulega stopniowej modyfikacji, a efekt końcowy zazwyczaj nie ma wiele wspólnego z początkowym planem.
Jak widać na zdjęciu, do wykonania tego wianuszka użyłam róży zrobionej przeze mnie na szydełku. Przyznam, że to był mój szydełkowy debiut. Ale złapałam bakcyla i obecnie dziergam poduszkę:) Planów mam więcej niż czasu na ich wykonanie. Czy Wy też tak macie?
Pozdrawiam serdecznie:)


jesienny wianek na drzwi, stroik


6 komentarzy:

 1. Wianek jest prześliczny,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny i skojarzył mi się z gorącą czekoladą ..śliczny ten brąż:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę mało oryginalna i też napiszę, że wianuszek jest śliczny :-) Co do pomysłów i sposobu tworzenia, to mam identycznie jak Ty :-)
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń