czwartek, 20 listopada 2014

Świąteczna butelka z latarenką

butelka ozdobiona techniką decoupage, dekoracja na Boże Narodzenie

Trudno uwierzyć, że święta już za miesiąc. Jakoś w tym roku brak mi weny na świąteczne dekoracje. Nie jestem fanką bombek zdobionych techniką decoupage. Wolę te tradycyjne, a do tego szklane ozdoby, które pięknie przechwytują światło z choinkowych lampek. 
Butelka, którą Wam prezentuje powstała dwa lata temu na samym początku mojej przygody z decoupage. Ileż ja wtedy takich buteleczek natworzyłam. Malowało się, oj malowało:) Zapał mi nie osłabł za to czasem zadaje sobie pytanie: po co to wszystko? 
Dziś z całą pewnością ozdobiłabym tę buteleczkę inaczej. Co nieco bym dodała, co nieco domalowała. Ale ta akurat poszła już w świat, więc nic poprawić się nie da. Może za to zainspiruje mnie do stworzenia następnej:)
Pozdrawiam serdecznie:)

5 komentarzy:

  1. Mi tam się podoba. :) To chyba normalne, że po pewnym czasie mamy w głowie inne pomysły i całe szczęście. Nudno by było, gdybyśmy ciągle wszystko robiły tak samo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna butla, widzę, że i Ciebie nachodzą podobne myśli do moich - i po co to wszystko - tak dla pocieszenia - dla wyrażenia swojego ja, dla lepszej samooceny i poczucia wartości. Pozdrawiam Cię serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  3. fajna :) idealna na nalewkę na zimę :)

    OdpowiedzUsuń