poniedziałek, 13 lipca 2015

Szkatułka dla dziewczynki
Tą szkatułeczką postanowiłam pozaklinać pogodę. Za oknem deszcz, w domu ponuro, a było już tak pięknie. Ot, nasza polska rzeczywistość. Pełna sprzeczności i zmienna. Ma to też swój urok, prawda? Szkoda mi jedynie kwiatów balkonowych, które kiepsko znoszą takie pogodowe wahania. Pelargonie, które każdego roku zdobiły mój taras słabo rosną i kiepsko kwitną.
Szkatułeczka, którą widzicie na zdjęciach powstała w grudniu, czyli w czasie, kiedy słońca brakuje najbardziej. Powędrowała do koleżanki z klasy mojego syna jako prezent mikołajkowy. To powinno tłumaczyć mało atrakcyjne zdjęcia:) Szkatułeczka kojarzy mi się z beztroskim spacerem po letniej łące. Życzę Wam aby w Waszych sercach gościła taki właśnie nastrój:)
Pozdrawiam słonecznie

Natalia
13 komentarzy:

 1. Przepiękna, też kojarzy mi się z letnią łąką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba,te kolory,letnia łąka w rozkwicie,super prezent.Wszystkie dziewczynki i te małe i te duże lubią mieć swoje skarby w jednym miejscu.
  Pelargonie ładnie i długo kwitną jak się je zasila odżywką tylko dla nich.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna szkatułka!!! Piękne kolorki!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczna i radosna! A u nas ciepło. Co prawda mamy na przemian i słoneczko i deszcz ale jest bardzo przyjemnie. Cieplutko pozdrawiam i życzę Ci Natalko dużo słońca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękna - aż brak słów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie widać wcale, że grudniowa ma w sobie tyle wakacyjnej radości. Widać, Ty też ją w sobie miałaś nawet w środku zimy! :))
  Pozdrawiam Cię serdecznie
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 7. Nice post, things explained in details. Thank You.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękna szkatuła:) Pozdrawiam Serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo delikatna, piękny zestaw kolorów:)

  OdpowiedzUsuń