wtorek, 30 czerwca 2015

Zakładka do książki z fiołkami i kilka refleksji

zakładka do książki, fiołki, decoupage


Dawno nie wstawiałam nowych postów na bloga, co nie znaczy, że w mojej pracowni nic się nie działo. Wręcz przeciwnie. Po prostu zwyczajnie czas gdzieś przemykał między palcami i nie starczało go na blogosferę. Nic nowego, prawda? Ostatni tydzień był dla mnie szczególnie trudny, ale nie będę zanudzać Was szczegółami, bo kogo to tak naprawdę interesuje? Kogóż nie dopadają refleksje, smuteczki czy wątpliwości wszelakiej natury? Początek wakacji powinien kojarzyć się z wyczekaną beztroską, radością i wypoczynkiem. Mnie zaś ostatni tydzień zarzucił refleksjami, przygnębił pożegnaniem z osobą, którą cenię, szanuję i która stała się dla mnie kimś bardzo, bardzo ważnym. Chyba nikt tak bardzo mnie nie zmienił, jak ten człowiek, którego jutro zobaczę ostatni raz. Gdyby nie On, nie odważyłabym się dokonać poważnych zmian w moim życiu. Co będzie dalej? Czy nie zabraknie mi wiary?
Czas fioków już przeminął, tak jak wszystko w życiu przemija. Ja uwieczniłam je na tej oto zakładce.
Pozdrawiam i życzę beztroski i wypoczynku.

Natalia

zakładka do książki, fiołki, decoupage

zakładka do książki, fiołki, decoupage


zakładka do książki, fiołki, decoupage


5 komentarzy:

 1. pwiem Ci tylko tyle - czas leczy rany i ja coś o tym wiem, pomyślisz że gadam głupoty ale za miesiąc , za pół roku wspomnij moje słowa i przekonasz się jak piękne jest życie pomimo bolesnych szmian, trzeba iść do przodu nie oglądając się za siebie i to najlepsza recepta jaką mogę Ci dać, uwierz w siebie i ciesz się kadżdą nadchodzącą chwilą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Edytko za wsparcie. To prawda, co mówisz. Wiem o tym dobrze, bo nie jedno już w życiu przeszłam. Po prostu czasem świeci słońce, czasem pada deszcz, a czasem nadciąga burza. Grunt to, jak sama napisałaś, iść do przodu i nie oglądać się za siebie. Tylko czasem to bardzo trudne. Ale to już na pewno sama dobrze wiesz:) Pozdrawiam serdecznie:)

   Usuń
  2. ano wiem i życzę Ci żebyś się szybko pdniosła

   Usuń
 2. Zakładka po prostu przepiękna;)
  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakładka jest kapitalna a kwiaty początkowo wydają się jak żywe :) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń