niedziela, 28 grudnia 2014

W blasku choinkowych lampek, czyli jak udekorować dom na Boże Narodzenie

Jak udekorować dom na Boże Narodzenie


Post miał ukazać się jeszcze przed świętami, ale jak to zazwyczaj w tym okresie bywa, przerosła mnie ilość obowiązków. Biegałam, jak nakręcany króliczek, aż w końcu sił mi zabrakło. Po pasterce miałam wrażenie jakby uszło ze mnie całe powietrze. W zasadzie dopiero dziś poczułam przypływ energii. Tak sobie myślę, że czasem zbyt wiele uwagi skupiamy na porządkach i przygotowywaniu potraw, a za mało na tym co jest w tych świętach najważniejsze. Gubimy gdzieś radość, a wiara, nadzieja i miłość, które powinny się w nas odrodzić, gasną pod ciężarem przemęczenia. 
W tym roku miałam już zupełnie inne nastawienie do Bożego Narodzenia. A jednak nie udało mi się uniknąć błędów. Cóż ... wnioski zostały wyciągnięte i mam nadzieję, że w przyszłym roku się poprawię.

A teraz zapraszam Was na poświąteczny spacerek po moim ciągle jeszcze świątecznym domu.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny

Natalia

9 komentarzy:

 1. Ozdoby zupełnie inne niż moje, ale równie świąteczne :). // Boże Narodzenie nie jest od analizowania błędów, tylko od radości :). Wnioski, wnioskami, refleksje dobre są, ale lepiej się chyba w tym krótkim czasie przede wszystkim spróbować chwilą nacieszyć ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne ozdoby świąteczne - lubię ozdoby dzięki, którym święta są wyczuwalne, a te zdecydowanie takie są, no i nie są kiczowate jak to przeważnie bywa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękny spacer, aż chciałoby się żeby święta trwały dłużej

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne dekoracje. Ja stwierdziłam, że nie ma co się specjalnie męczyć ze sprzątaniem i dużo odpuściłam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne dekoracje Natalio, bardzo podziwiam i pozdrawiam cieplo:-))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie otuliłaś swoją choinkę w woal. Nigdzie tego nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świąteczny czas choinka i dekoracje wszystko zrobione gustownie,choinka wygląda jak dama otulona cudnym szalem,pomysłowe.
  Wszystkiego dobrego na Nowy Rok życzę Tobie Natalio i Twoi, bliskim i niech ten cudowny nastrój trwa :)))

  OdpowiedzUsuń