środa, 17 grudnia 2014

Zimowa zawieszka, serduszko z ptaszkami i śniegiem, czyli jak przywołać zimę, gdy za oknem wiosna

zawieszka, serce z ptaszkami i śniegiem, Boże Narodzenie, zima, dekoracje


Za tydzień wigilia, a za oknem słoneczko. Choć większość z Was wyczekuje wiosny, to jednak w grudniu wszyscy tęsknimy za śniegiem. Nie pozostaje nam nic innego, jak chwycić za farby, pędzle itp. i stworzyć własne zimowe krajobrazy. Mój powstał na drewnianym serduszku. Wykorzystałam motyw ulubionych ptaszków, a brzegi ośnieżyłam. Namiastka zimy powędrowała do pewnej wspaniałej dziewczyny i Jej cudownej Mamy, które serdecznie pozdrawiam. Mam nadzieję, że upominek sprawi im choć trochę radości.

zawieszka, serce z ptaszkami i śniegiem, Boże Narodzenie, zima, dekoracje
a tu druga strona zawieszki

8 komentarzy:

 1. Śliczne serduszka:) Ja jakoś wcale nie tęsknię za śniegiem...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie specjalnie, ale na serduszko przyjemnie się patrzy - a śnieg czym robiłaś? Pozdrawiam i zapraszam na mojego raczkującego bloga http://rekotworzenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawieszka śliczna i mimo, że nie zbyt często podobają mi się prace ze sztucznym śniegiem to ta jest świetna i mnie do niego przekonuje;)

  OdpowiedzUsuń
 4. próbowałam kiedyś użyć w sowijej pracy sztuczengo śniegu- dokładnie snow pasty tak się nazywała, ale całkowicie mi niewyszło, i pracę wyrzuciłam, a u Ciebie fajnie wygląda...może kiedyś i ja nauczę się jej stosować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chociaż nie tęsknię za śniegiem i mrozem to bardzo lubię takie klimatyczne zawieszki,piękne serduszka:)

  OdpowiedzUsuń